Aktualności

Warsztaty EKG podczas IV edycji Konferencji Ogólnopolskiej „Medyczne Targi Wiedzy”

W dniu 2 grudnia 2023 – podczas IV edycji Ogólnopolskiej Konferencji dla Studentów i Doktorantów „Medyczne Targi Wiedzy” – odbyły się Warsztaty EKG, które poprowadził w formie stacjonarnej prof. Andrzej Surdacki.

Laur Medyczny im. Doktora Wacława Mayzla dla Absolwenta Wydziału Lekarskiego za publikację powstałą podczas działalności w SKN przy II Klinice Kardiologii Instytutu Kardiologii WL UJ CM

Wydział V Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk przyznał na Zebraniu Plenarnym w dniu 30 listopada 2023 Laur Medyczny im. Doktora Wacława Mayzla, honorowe wyróżnienie dla studentów pracujących naukowo – P. Janowi Roczniakowi, Absolwentowi Wydziału Lekarskiego UJ CM  (2023) – za pracę oryginalną pt. „Comparison of access site-related complications and quality of life in patients after invasive cardiology procedures according to the use of radial, femoral, […]

Laudacje Studenckie 2023

Z przyjemnością informujemy, że w IX edycji Laudacji Studenckich w czerwcu 2023 roku prof. Andrzej Surdacki został wybrany – głosami Studentów UJ – Laureatem zaszczytnego wyróżnienia w kategorii „Mentor Studenta”, przyznanego przez Samorząd Studentów UJ.

Nagroda dla SKN przy II Klinice Kardiologii

W dniu 21 października 2022 roku – podczas Targów Kół Naukowych STN UJ CM – SKN przy II Klinice Kardiologii Instytutu Kardiologii WL UJ CM zostało uhonorowane I miejscem w Konkursie na Najlepsze Studenckie Koło Naukowe 2021/2022 na Wydziale Lekarskim UJ CM w kategorii nauki kliniczne niezabiegowe, organizowanym przez Studenckie Towarzystwo Naukowe UJ CM (Przewodnicząca SKN: P. Natalia Gołąbek; Opiekunowie SKN: dr med. Bernadeta Chyrchel, dr med. Michał Chyrchel,  prof. Andrzej Surdacki). Serdeczne gratulacje !!!

Nagrody Dziekana WL dla Studentek naszego SKN

Z przyjemnością informujemy, że Studentki VI roku WL, P. Ewa Czestkowska i P. Aleksandra Gamrat zostały w dniu 18 lipca 2022 roku – podczas Absolutorium WL – uhonorowane Nagrodą Dziekana WL za najlepsze publikacje. Prace te powstały w ramach działalności w naszym SKN, pod kierunkiem Dr n. med. Bernadety Chyrchel, wiodącego Opiekuna SKN. Serdecznie gratulujemy !!!